ניקוי בלחץ מים גבוה

אנו בפרוג'ט מנקים בלחץ מים גבוה עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקוי אקולוגית ללא חומרים בכלל!

077-8048-424

ניקוי בלחץ מים גבוה חשוב לדעת! 

חברת פרוג'ט מציעה שירותי ניקיון ופתרונות נוספים בלחץ מים גבוה תוך שימוש במכשור המתקדם בעולם והבטחה לתוצאות מושלמות! 

אתם מוזמנים ליצור קשר לקבלת ייעוץ והצעה משתלמת ללא התחייבות  0778048424 

שטיפה בלחץ מים גבוה כפתרון אקולוגי לניקוי שטחים חיצוניים

שטיפה בלחץ מים גבוה מאפשרת לנו לנקות ביסודיות את הכתמים הקשים ביותר ללא מעורבות של חומרי ניקיון וכימיקלים כלל, כך הופכת לשיטה אקולוגית ומומלצת ביותר לפתרון בעיות של כתמים קשים. באמצעות ציוד שטיפה בלחץ עוצמתי ועם אנשי המקצוע המתאימים נוכל לראות תוצאות ניקיון מופלאות שישאירו רבים פעורי פה. בלחץ גבוה ניתן להסיר כתמי שמן קשים, נזקי שריפות, ניקוי חניונים, הסרת כתמי גרפיטי ואפילו הסרת שאריות בטון ומסטיקים ישנים ממרצפות.

כל זאת ללא שימוש בכימיקלים או מסירי שומן אלא רק באמצעות מים מותזים בסילון ובטמפרטורה גבוהה .

 

ניקוי משטחים בלחץ מים גבוה

אחד הייעודים המשמעותיים ביותר לשיטה הינו ניקוי משטחים. הכוונה למדרכות, אבן משתלבת משטחי בטון ועוד. היתרון הגדול של שימוש בלחץ מים לניקוי משטחים הוא שסילון המים העוצמתי מאפשר הגעה לכל נקב וכתם במשטח. יתרה מכך בשילוב עם מים חמים מתקבלת האפשרות להסיר כתמים קשים במיוחד כגון כתמי שמן ממדרכות וכתמי גרפיטי. ככלל הפתרון האידיאלי והמהיר ביותר לניקוי משטחים הוא שטיפה בלחץ מים גבוה .

 

ניקוי בלחץ מים גבוה – עבודה בגובה

אחד מין השימושים הרבים של לחץ מים הינו ניקיון בגובה המתאים לחזיתות מבנים, קירות חיצוניים, אנדרטאות, ניקוי חיפוי הבניין והסרת טיח שפריץ ממבנים ישנים.

חברות מקצועיות העוסקות בניקוי בתחום מכשירות את עובדיהם לעבודה בגובה ואף משתמשות בעזרים לפתרונות הגבהה כגון מנופים, מנופי סל, סנפלינג או במת הרמה.

באמצעות שטיפה בלחץ מים גבוה ניתן להגיע לכל כתם וחריץ ולנקות ביעילות את חזיתות המבנים. נכון להיום הדרך הטובה ביותר לנקות את חיפויי הקירות הינה באמצעות טכנולוגיה זאת. יש להדגיש שלמטרה זאת ראוי לקחת חברה מנוסה ומקצועית שכן זאת עבודה המשלבת דיוק, מקצועיות ואחריות רבה .

ההבדל בין ניקוי בלחץ מים  קרים לניקוי בלחץ מים חמים ?

בשוק קיימים מבחר מכשירי גרניק, המתקדמים שבניהם מציעים את האפשרות להשתמש במים חמים עד רותחים במקביל ללחץ הגבוה של המים .

ניקיון בלחץ מים גבוה חמים מאפשר הסרה של כתמים קשים ללא צורך בשימוש בחומרי ניקיון. מכאן  שהטכנולוגיה אקולוגית וידידותית לסביבה .

במקרה של כתמים קלים יותר נוכל להשתמש  במים קרים ובמידת הצורך לשלב חומרי ניקיון ייעודיים למשטחים השונים.

 

לאיזה מטרות משתמשים בניקוי בלחץ מים?

לטכנולוגיה זאת שימוש רב בתעשייה ובענף הבניה והניקיון. 

בענף הניקיון נשמש בשטיפה בלחץ  בשטחים ציבוריים כפתרון לניקוי של אבנים משתלבות, ניקוי והסרת גרפיטי, ניקוי אבן ירושלמית, והסרת מסטיקים ממדרכות, חידוש חזיתות מבנים, ניקוי משטחי בטון, ניקוי משטחי גרנוליט, חידוש דקים ועוד.

בנוסף ניקוי בלחץ מים מתאים להסרת לכלוך של לשלשת ציפורים, הסרת שאריות בטון מרצפות , ניקוי סוככים ופרגולות, ניקוי אחרי שריפות וקילוף טיח שפריץ מקירות.

 כמו כן בתעשייה נעשה שימוש רחב בלחץ מים גבוה לשימושים שונים כגון: ניקוי דודי קיטור, ניקוי סילואים, הסרת צבע ממכלים תעשייתיים ואפילו חציבת בטון בלחץ מים אולטרא גבוה של 1500 בר ומעלה.

שטיפה בלחץ מים משמשת גם בתעשיית הרכב, החל מניקוי רכבים פשוט שכולנו מכירים וכלה בניקוי רכבי צמ"ה , מערבלי בטון, ניקוי מספנות וניקוי מטוסים .

 

ניקוי בלחץ מים גבוה מחיר 

בהערכה גסה ניתן לומר שהמחיר לניקוי בלחץ גבוה נע בין 12-30 ש"ח למטר.

לרוב נתמחר עבודה כזאת לפי מטר אבל כשמדובר בעבודות קטנות התמחור הוא פיקס פרייס לפי פרוייקט.  ככל שמדובר בהיקף עבודה יותר מורכב וגדול המחיר פיר מטר יורד. כמו כן יש להתחשב בטיב הציוד, וותק החברה המבצעת ותנאי העבודה כגון אזור בארץ ושעות הביצוע (יום/ לילה ). חשוב שלא להתפשר על החברה המבצעת ולוודא שהיא מחזיקה במכשור עוצמתי וייעיל, שהעובדים מנוסים ועברו הכשרות ושתקבלו שירות אדיב ומקצועי. 

ניקוי בלחץ מים גבוה
ניקוי מדרכה בלחץ מים גבוה
ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה
ניקוי גרנוליט בלחץ מים גבוה
ניקוי רצפה בלחץ מים גבוה
ניקוי רצפה בלחץ מים גבוה
ניקוי בלחץ מים גבוה
ניקוי בלחץ מים גבוה

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי בלחץ מים?

פרוג'ט עומדת בחזית הטכנולוגית ומחזיקה במכשור הטוב בעולם בלעדית בחברתנו , ברשותנו מכשירים בלחצים שונים של בין 350 ל1000 בר, בנוסף המכשירים שלנו עובדים גם על מים חמים וגם על מים קרים ועם ציוד משלים המאפשר פתרון אידאלי לכל לכלוך קשה.

בנוסף אנו מציעים לקוחתנו שירותים נוספים בתחום הניקיון כדי לתת מענה כולל לצרכי הלקוח ולהיות בית לפתרונות ניקוי מתקדמים, בין השירותים הנוספים שאנו מציעים : ניקוי חניונים , ניקוי חול , ניקוי בקרח יבש ועוד.

אנו דוגלים בשיטת עבודה אקולוגית וביצענו פרויקטים רבים ומוצלחים בתחום הניקוי בלחץ מים ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם עיריות , רשתות , מוסדות ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ.

העובדים שלנו מנוסים ומקצועיים ועוברים הכשרות בהתאם לצורך , אנו מבוטחים  בכל הביטוחים הרלוונטיים לביצוע העבודות והכי חשוב אצלינו יש 100% לקוחות מרוצים.

יתרונות ניקוי בלחץ מים גבוה:

0 +
לקוחות מרוצים

שירותים נוספים

ניקוי גרנוליט

גרנוליט הינו אחד מציפויים האהובים בישראל לריצוף של מדרכות , שבילים , חצרות וגנות בגלל היותו חיפוי מרשים המשתלב בכל מקום , אם זאת כדי לשמור על המראה הקלאסי ומרשים של הגרנוליט יש לבצע ניקוי מקצועי אחת לתקופה ובכך לשמר את הטקסטורה הנקייה והאלגנטית של המשטח.

ניקוי אבן משתלבת

כמעט בכל שביל ומדרכה בישראל תמצאו אבנים משתלבות, מה שהופך אותן לצורת הריצוף הפופולארית ביותר בשטחים חיצוניים, שילוב אבן משתלבת במדרכות ושבילים מביא איתו גם לכלוך רב ועמוק שיש קושי בהסרתו. נכון להיום שיטת הניקוי היעילה ביותר לאבן משתלבת היא ניקוי בלחץ מים גבוה מאוד תוך שימוש במים רותחים, חברת פרוג'ט מציעה שירות זה ברמת הניקוי הגבוה ביותר שקיימת בשוק ע"י שימוש במכונות הטובות בעולם.

ניקוי חזיתות

חזית הבניין היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל בניין. החזית היא הפנים של הבניין וכאשר היא נראית מלוכלכת, שחורה או אפילו יש בה קילופי טיח או צבע היא משדרת תחושה לא נעימה וטובה וגורמת לבניין להיראות מוזנח ולא מזמין. באמצעות ניקוי חזיתות מבנים אפשר לנקות את המבנה במקצועיות ולהעניק לו מראה נקי ורענן. באמצעות ניקוי חזיתות בלחץ מים גבוה ניתן ליהנות מבניין נקי וחדיש שגורם לאווירה חיובית.

ניקוי אבן ירושלמית

חיפוי אבן ירושלמית פופולארי באזור ירושלים אבל לא רק , המון בעלי בתים ומבנים בוחרים לחפות את הקירות החיצוניים באבן ירושלמית מה שמקנה מראה אותנטי וייחודי לארץ ישראל , כמו כל חיפוי חיצוני גם האבן הירושלמית מתלכלכת במרוצת השנים ואי תחזוקה וניקיון הולם מקנה לה מראה מוזנח ולא אסטטי.

הסרת גרפיטי

מפגעי גרפיטי סביבתי בשטחיים פרטים וציבוריים הינם בעיה של רבים שאותה לא מצליחים למנוע , המזל הוא שחברת פרוג'ט מסוגלת לנקות ולהסיר את הגרפיטי מכל סוגי המשטחים והקירות לרבות אבן ירושלמית , שיש , אבן משתלבת , שליכט ועוד.

ניקוי חניונים

חברת פרוג׳ט מציעה לכם שירות ניקוי חניונים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש במכשור המתקדם בעולם וע״י אנשי צוות מקצועיים ואדיבים! ‏בכל בניין משרדים, בניין מגורים ומרכז מסחרי נמצא חניון תת קרקעי או חניון חיצוני . מעצם היותם מתחמי חניה של רכבים רבים אשר עוברים ושבים בו מתמלא החניון בפיח, כתמי שמן וליכלוכים רבים נוספים אשר הורדתם היא עבודה למקצוענים בלבד.

גלריית עבודות