ניקוי סוככים בלחץ מים גבוה

אנו בפרוג'ט מנקים בלחץ מים גבוה עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקוי אקולוגית ללא חומרים בכלל!

077-8048-424

ניקוי סוככים בלחץ מים גבוה

בגלל תפקידו של הסוכך לתת פתרון הצללה והגנה מפני גשמים ומפגעים סביבתיים צובר הסוכך לכלוך רב ולפעמים אף כתמים עקשניים של לשלשת ציפורים, פטריות ועובש למינהם , כדי לשמור על המראה האסתטי והנקי של הבית/ חנות צריך לנקות את הסוכך אחת לתקופה והדרך הטובה ביותר לבצע זאת היא על ידי ניקוי בלחץ מים גבוה בשילוב עם טמפרטורה גבוהה להסרת כל הכתמים הקשים , ניקוי בלחץ מים לסוכך מאפשר הסרה יסודית של כל הלכלוכים ומקנה לסוכך מראה חדש ונוצץ.

מה ניתן לעשות כדי להפחית לכלוך על הסוכך?

ראשית רצוי לא לפתוח את הסוכך שאין צורך, פעולה פשוטה זאת תצמצם את החשיפה של הסוכך למפגעים ולכלוכים וכבר נוכל לחסוך 50% מהלכלכוך שמצטבר .

כאשר הסוכך פתוח תדאגו שהוא יהיה מתוח ובשיפוע טוב כלפי מטה כך בעצם תגרמו ללכלוך והגשמים ליפול בקלילות מהסוכך וגם תמנעו הצטברות לכלוך וגשמים שתצור מראה של בטן בסוכך וכך גם יכולה להוביל לקריסתו ולמראה מוזנח ומלוכלך .

הרחיקו יונים וציפורים מן הסוכך! באם נתקלת בבעיית יונים הזמינו מרחיק יונים מקצועי מיידית , במידה ויש לכם לשלשת ציפורים על הסוכך יש לשטוף אותה מידית במים, צואת הציפורים מפרישה חומציות ואם מזניחים את הניקוי שלה נוצרים כתמים קשים במיוחד לכן רצוי לטפל מיידית.

המנעו מלהשתמש בחומרי ניקוי חזקים בניקוי הסוכך , חומרים אלו עלולים לפגוע בסוכך וליצור נזק.

למה ניקוי סוככים צריך להתבצע על ידי אנשי מקצוע?

קל לחשוב שאת הסוכך ניתן לנקות באופן עצמאי ולהימנע מהוצאות, אך הדבר בכלל לא נכון , ניקוי סוככים זה עבודה בגובה שמצריכה מיומנות וציוד מתאים שתוכלו למצוא רק אצל בעלי מקצוע אשר הוכשרו לעניין ויוכלו לתת לכם תוצאות איכותיות ועבודה בטוחה ומקצועית .

 

מנוי לניקוי הסוכך במחיר משתלם

בפרוג'ט המתמידים מרוויחים! כדי לשמור על מראה נקי בסוכך שלכם באופן קבוע יש לדאו לנקותו באופן מקצועי אחת לרבעון, הכדי לחסוך לכם בעלויות ובהתעסקות אנו מציעים מנוי שנתי בו נקבע מראש ארבעה מועדים הנפרסים לאורך השנה בהם יגיע צוות מקצועי מטעמנו ויחדש לכם את הסוכך , וכך חזית העסק או הבית שלכם תנהיה נוצצת כל השנה ואתם תשלמו מחיר משתלם ותקבלו שירות מקצועי וניקוי איכותי .

 

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי הסככה/ מרקיזה ?

  • פרוג'ט עומדת בחזית הטכנולוגית ומחזיקה בציוד המתקדם בעולם לניקוי חזיתות ושטחים ציבוריים
  • אנו בעלי ניסיון רב בניקוי סוככים והסמכה לעבודה בגובה
  • מחיר משתלם במיוחד למנויים על בסיס רבעוני/ חצי שנתי
  • 100% לקוחות מרוצים ותוצאות מדהימות
ניקוי סוככים
ניקוי סוככים

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי בלחץ מים?

פרוג'ט עומדת בחזית הטכנולוגית ומחזיקה במכשור הטוב בעולם בלעדית בחברתנו , ברשותנו מכשירים בלחצים שונים של בין 350 ל1000 בר, בנוסף המכשירים שלנו עובדים גם על מים חמים וגם על מים קרים ועם ציוד משלים המאפשר פתרון אידאלי לכל לכלוך קשה.

בנוסף אנו מציעים לקוחתנו שירותים נוספים בתחום הניקיון כדי לתת מענה כולל לצרכי הלקוח ולהיות בית לפתרונות ניקוי מתקדמים, בין השירותים הנוספים שאנו מציעים : ניקוי חניונים , ניקוי חול , ניקוי בקרח יבש ועוד.

אנו דוגלים בשיטת עבודה אקולוגית וביצענו פרויקטים רבים ומוצלחים בתחום הניקוי בלחץ מים ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם עיריות , רשתות , מוסדות ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ.

העובדים שלנו מנוסים ומקצועיים ועוברים הכשרות בהתאם לצורך , אנו מבוטחים  בכל הביטוחים הרלוונטיים לביצוע העבודות והכי חשוב אצלינו יש 100% לקוחות מרוצים.

יתרונות ניקוי בלחץ מים גבוה:

לקוחות מרוצים
0 +

שירותים נוספים

ניקוי גרנוליט

גרנוליט הינו אחד מציפויים האהובים בישראל לריצוף של מדרכות , שבילים , חצרות וגנות בגלל היותו חיפוי מרשים המשתלב בכל מקום , אם זאת כדי לשמור על המראה הקלאסי ומרשים של הגרנוליט יש לבצע ניקוי מקצועי אחת לתקופה ובכך לשמר את הטקסטורה הנקייה והאלגנטית של המשטח.

ניקוי אבן משתלבת

כמעט בכל שביל ומדרכה בישראל תמצאו אבנים משתלבות, מה שהופך אותן לצורת הריצוף הפופולארית ביותר בשטחים חיצוניים, שילוב אבן משתלבת במדרכות ושבילים מביא איתו גם לכלוך רב ועמוק שיש קושי בהסרתו. נכון להיום שיטת הניקוי היעילה ביותר לאבן משתלבת היא ניקוי בלחץ מים גבוה מאוד תוך שימוש במים רותחים, חברת פרוג'ט מציעה שירות זה ברמת הניקוי הגבוה ביותר שקיימת בשוק ע"י שימוש במכונות הטובות בעולם.

ניקוי חזיתות

חזית הבניין היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל בניין. החזית היא הפנים של הבניין וכאשר היא נראית מלוכלכת, שחורה או אפילו יש בה קילופי טיח או צבע היא משדרת תחושה לא נעימה וטובה וגורמת לבניין להיראות מוזנח ולא מזמין. באמצעות ניקוי חזיתות מבנים אפשר לנקות את המבנה במקצועיות ולהעניק לו מראה נקי ורענן. באמצעות ניקוי חזיתות בלחץ מים גבוה ניתן ליהנות מבניין נקי וחדיש שגורם לאווירה חיובית.

ניקוי אבן ירושלמית

חיפוי אבן ירושלמית פופולארי באזור ירושלים אבל לא רק , המון בעלי בתים ומבנים בוחרים לחפות את הקירות החיצוניים באבן ירושלמית מה שמקנה מראה אותנטי וייחודי לארץ ישראל , כמו כל חיפוי חיצוני גם האבן הירושלמית מתלכלכת במרוצת השנים ואי תחזוקה וניקיון הולם מקנה לה מראה מוזנח ולא אסטטי.

הסרת גרפיטי

מפגעי גרפיטי סביבתי בשטחיים פרטים וציבוריים הינם בעיה של רבים שאותה לא מצליחים למנוע , המזל הוא שחברת פרוג'ט מסוגלת לנקות ולהסיר את הגרפיטי מכל סוגי המשטחים והקירות לרבות אבן ירושלמית , שיש , אבן משתלבת , שליכט ועוד.

ניקוי חניונים

חברת פרוג׳ט מציעה לכם שירות ניקוי חניונים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש במכשור המתקדם בעולם וע״י אנשי צוות מקצועיים ואדיבים! ‏בכל בניין משרדים, בניין מגורים ומרכז מסחרי נמצא חניון תת קרקעי או חניון חיצוני . מעצם היותם מתחמי חניה של רכבים רבים אשר עוברים ושבים בו מתמלא החניון בפיח, כתמי שמן וליכלוכים רבים נוספים אשר הורדתם היא עבודה למקצוענים בלבד.

גלריית עבודות

נגישות