ניקוי מדרכות בלחץ מים גבוה

אנו בפרוג'ט מנקים בלחץ מים גבוה עם המכונה הטובה והמתקדמת ביותר בעולם ובשיטת ניקוי אקולוגית ללא חומרים בכלל!

077-8048-424

ניקוי מדרכות עם פרוג'ט – עובדים עם ציוד מתקדם בשיטה אקולוגית לניקוי וחידוש מדרכות מכל הסוגים והתחייבות לתוצאות. 

מוזמנים ליצור קשר ולקבל הצעה משתלמת 0778048424

 

 מתי תצטרכו להזמין שירות של ניקוי מדרכות?

עם הזמן וכתוצאה משימוש תדיר במדרכה, היא צוברת לכלוך קשה שההתמודדות איתו יכולה להתבצע באמצעות פתרונות טכנולוגיים מתקדמים כמו ניקוי מדרכות בלחץ מים גבוה. את השירות תצטרכו להזמין על מנת להסיר מסטיקים שנדבקו למדרכה ומסרבים לרדת באמצעות ניקוי רגיל. בנוסף, נוכל להסיר באמצעות לחץ המים שאריות בטון, טיח, כתמים של מלט ועוד.

בתוך כך, רבים מהלקוחות מזמינים אותנו לבצע את העבודה לאחר שיפוץ כולל של הבית או בנייה של בניין חדש. בנוסף, רבים מהלקוחות שמזמינים אותנו לניקוי מדרכות בלחץ מים גבוה בחזיתות של מסעדות, מפעלים ובתי עסק שמבינים שחזית המבנה מהווה את הפנים של העסק ויש לה השפעה גדולה מאד על ההכנסות.

איך מנקים מדרכות בלחץ מים גבוה?

ניקוי מדרכות מקצועי מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת לשטיפה בלחץ מים. מדובר במכונה שמסוגלת להזרים מים בלחץ גבוה מאד של 500 בר, מה שמאפשר לה להתמודד עם כתמים קשים במיוחד כמו מסטיקים, שאריות של מלט, טיח ועוד. מכיוון שמדובר בטכנולוגיה מתקדמת, העבודה צריכה להתבצע באמצעות אנשי מקצוע מנוסים וותיקים בתחום, כאלה שיש להם ניסיון בניקוי בכלל וכמובן ניקוי בלחץ מים גבוה בפרט. מכיוון שלעיתים מדובר בניקוי של מדרכות עדינות ורגישות מאבן טבעית, יש משמעות מכרעת בכל הקשור לאיכות הצוות המקצועי.

מה היתרונות של ניקוי מדרכות בלחץ מים גבוה?

שיטה יעילה ומהירה – חידוש מדרכות בלחץ מים גבוה מאפשר לנו להתגבר על כתמים קשים מאד במהירות ולהגיע לתוצאות מושלמות במהירות, כך שאת השינוי אתם תראו מיד. לא מדובר בעבודה שאורכת ימים או חודשים וסביר להניח שתוך כמה שעות אתם תוכלו לראות תוצאות.

אפס נזקים – טכנולוגיית לחץ המים מאפשרת לנו לבצע את העבודה בצורה עדינה, כך שלא משנה איזה משטח ננקה עבורכם, אנחנו נבצע את העבודה באפס נזקים. לחץ המים מאפשר לנו לנקות מדרכות עדינות ורגישות במיוחד, כמו מדרכות עם אבנים משתלבות, שבילי כניסה לבית ועוד.

שיטה חסכונית במים – מכונת השטיפה שלנו מזרימה את המים בעוצמה אדירה של 500 מיליבר, שילוב חסכוני ביותר של לחץ גבוה וכמות מים קטנה מאד, פתרון חסכוני ומשתלם הן בעבור ספק השירות שלכם וכמובן עבורכם.

ידידותי לסביבה – ניקוי מדרכות בלחץ מים מתבצע באמצעות טכנולוגיה ירוקה שאינה משלבת חומרים כימיים. בתוך כך, מדובר בעבודה ידידותית לסביבה שלא מהווה סכנה לעוברי האורח. הדבר חשוב במיוחד עבור לקוחות שיש להם ילדים קטנים או שהעבודה צריכה להתבצע בסביבה שבה נמצאים ילדים.

איך בוחרים ספק שירות מקצועי לניקוי מדרכות בלחץ מים?

ניקוי מדרכות בלחץ מים גבוה זו עבודה מורכבת מאד ומכיוון שברוב המקרים מדובר בניקוי של כתמים קשים מאד, מומלץ מאד להזמין את השירות מחברה ותיקה ומנוסה בתחום. לכן, לפני שאתם ממהרים לבחור בספק הראשון שעולה לכם בגוגל, אנחנו ממליצים לכם לעשות קצת שיעורי בית לפני כן.

קראו את חוות הדעת והביקורות של לקוחות קודמים על החברה שאתם שוקלים להזמין ובדקו את הלך הרוח הכללי לגביה. האם מדובר בלקוחות מרוצים? האם הם מרגישים שמדובר בחברה אמינה שאתם יכולים לסמוך עליה בעיניים עצומות? בסופו של דבר, אנחנו רוצים שתזמינו חברה אמינה, ותיקה ומקצועית, כזו שנוהגת לעמוד בזמנים, לבצע עבודה נקייה ללא נזקים וכמובן לגבות מחיר הוגן.

דרשו מנציג בחברה שישלח לכם תמונות של לפני ואחרי ובררו איתו האם יש אחריות על העבודה. האם החברה תחזור לתקן את הליקויים לאחר העבודה? האם יש לה שירות לקוחות שיוכל ללוות אתכם לאורך כל הדרך? במידה וכן, זה הזמן לעשות סקר שוק לגבי המחירים ולקחת כמה הצעות מחיר מספר חברות, על מנת שתוכלו להשוות בניהן ולבחור את המשתלמת ביותר.

אגב, לפעמים מומלץ דווקא לא לבחור בהצעת המחיר הזולה ביותר, כי אם בהצעה המקצועית והמפורטת ביותר. לא פעם, הצעת המחיר יכולה להעיד על המקצועיות של החברה ואם קיבלתם הצעה לא מובנת ולא מסודרת, אל תתפלאו שגם העבודה תיראה כך. לדוגמא, אם אתם צריכים שירות של ניקוי בטון ממדרכות, אתם צריכים לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר שכוללת את כל השלבים של העבודה ואת כל האלמנטים שעשויים לייקר אותה ולא להסתפק בהצעה כללית בלבד.

ניקוי מדרכות בלחץ מים גבוה – למה עם Projet?

אם אתם רוצים להזמין ספק לניקוי מדרכות בראש שקט, אין ספק שחברת פרוג'ט היא הפתרון המושלם עבורכם. כחברה שחרטה על דגלה את דגל המקצועיות והשירות ללא פשרות, אתם יכולים להיות בטוחים שהעבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים ביותר, כאלה שיודעים לבצע את העבודה ביעילות ולהגיע לתוצאות מושלמות.

בנוסף, אנחנו מבצעים את העבודה באמצעות הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, כאלה שיכולים להתמודד בקלות עם לכלוך קשה ביותר. השילוב בין הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ובעלי המקצוע המנוסים מאפשר לנו לספק ללקוחות שלנו שירות מקצועי ביותר וכמובן לתת אחריות על העבודה.

אנחנו מספקים שירות למגוון רחב של לקוחות, בין השאר לקוחות פרטיים, עסקים, מוסדות, ארגונים ורשויות שונות, כך שאנחנו בטוחים שמאחורינו עומדת שורה ארוכה של לקוחות מרוצים שאיתם תוכלו להתייעץ ולהתרשם מהעבודות שלנו. בעלי המקצוע שלנו עברו את כל ההכשרות הנדרשות בתחום וכמובן שלנו, כחברה המספקת שירות בתחום, יש את כל הביטוחים הנדרשים כחוק, כך שאתם יכולים להיות יותר מרגועים.

100% לקוחות מרוצים ותוצאות מושלמות!

ניקוי מדרכות
ניקוי מדרכות
ניקוי מדרכה
ניקוי מדרכה
ניקוי מדרכה לפני
ניקוי מדרכה לפני
שטיפת מדרכות
שטיפת מדרכות

למה לבחור בפרוג'ט לניקוי בלחץ מים?

פרוג'ט עומדת בחזית הטכנולוגית ומחזיקה במכשור הטוב בעולם בלעדית בחברתנו , ברשותנו מכשירים בלחצים שונים של בין 350 ל1000 בר, בנוסף המכשירים שלנו עובדים גם על מים חמים וגם על מים קרים ועם ציוד משלים המאפשר פתרון אידאלי לכל לכלוך קשה.

בנוסף אנו מציעים לקוחתנו שירותים נוספים בתחום הניקיון כדי לתת מענה כולל לצרכי הלקוח ולהיות בית לפתרונות ניקוי מתקדמים, בין השירותים הנוספים שאנו מציעים : ניקוי חניונים , ניקוי חול , ניקוי בקרח יבש ועוד.

אנו דוגלים בשיטת עבודה אקולוגית וביצענו פרויקטים רבים ומוצלחים בתחום הניקוי בלחץ מים ואנו עובדים בשיתוף פעולה עם עיריות , רשתות , מוסדות ולקוחות פרטיים ברחבי הארץ.

העובדים שלנו מנוסים ומקצועיים ועוברים הכשרות בהתאם לצורך , אנו מבוטחים  בכל הביטוחים הרלוונטיים לביצוע העבודות והכי חשוב אצלינו יש 100% לקוחות מרוצים.

יתרונות ניקוי בלחץ מים גבוה:

לקוחות מרוצים
0 +

שירותים נוספים

ניקוי גרנוליט

גרנוליט הינו אחד מציפויים האהובים בישראל לריצוף של מדרכות , שבילים , חצרות וגנות בגלל היותו חיפוי מרשים המשתלב בכל מקום , אם זאת כדי לשמור על המראה הקלאסי ומרשים של הגרנוליט יש לבצע ניקוי מקצועי אחת לתקופה ובכך לשמר את הטקסטורה הנקייה והאלגנטית של המשטח.

ניקוי אבן משתלבת

כמעט בכל שביל ומדרכה בישראל תמצאו אבנים משתלבות, מה שהופך אותן לצורת הריצוף הפופולארית ביותר בשטחים חיצוניים, שילוב אבן משתלבת במדרכות ושבילים מביא איתו גם לכלוך רב ועמוק שיש קושי בהסרתו. נכון להיום שיטת הניקוי היעילה ביותר לאבן משתלבת היא ניקוי בלחץ מים גבוה מאוד תוך שימוש במים רותחים, חברת פרוג'ט מציעה שירות זה ברמת הניקוי הגבוה ביותר שקיימת בשוק ע"י שימוש במכונות הטובות בעולם.

ניקוי חזיתות

חזית הבניין היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל בניין. החזית היא הפנים של הבניין וכאשר היא נראית מלוכלכת, שחורה או אפילו יש בה קילופי טיח או צבע היא משדרת תחושה לא נעימה וטובה וגורמת לבניין להיראות מוזנח ולא מזמין. באמצעות ניקוי חזיתות מבנים אפשר לנקות את המבנה במקצועיות ולהעניק לו מראה נקי ורענן. באמצעות ניקוי חזיתות בלחץ מים גבוה ניתן ליהנות מבניין נקי וחדיש שגורם לאווירה חיובית.

ניקוי אבן ירושלמית

חיפוי אבן ירושלמית פופולארי באזור ירושלים אבל לא רק , המון בעלי בתים ומבנים בוחרים לחפות את הקירות החיצוניים באבן ירושלמית מה שמקנה מראה אותנטי וייחודי לארץ ישראל , כמו כל חיפוי חיצוני גם האבן הירושלמית מתלכלכת במרוצת השנים ואי תחזוקה וניקיון הולם מקנה לה מראה מוזנח ולא אסטטי.

הסרת גרפיטי

מפגעי גרפיטי סביבתי בשטחיים פרטים וציבוריים הינם בעיה של רבים שאותה לא מצליחים למנוע , המזל הוא שחברת פרוג'ט מסוגלת לנקות ולהסיר את הגרפיטי מכל סוגי המשטחים והקירות לרבות אבן ירושלמית , שיש , אבן משתלבת , שליכט ועוד.

ניקוי חניונים

חברת פרוג׳ט מציעה לכם שירות ניקוי חניונים ברמה הגבוהה ביותר תוך שימוש במכשור המתקדם בעולם וע״י אנשי צוות מקצועיים ואדיבים! ‏בכל בניין משרדים, בניין מגורים ומרכז מסחרי נמצא חניון תת קרקעי או חניון חיצוני . מעצם היותם מתחמי חניה של רכבים רבים אשר עוברים ושבים בו מתמלא החניון בפיח, כתמי שמן וליכלוכים רבים נוספים אשר הורדתם היא עבודה למקצוענים בלבד.

גלריית עבודות

נגישות